Harolda Henthorna pirmā sieva Linna gāja bojā traģiskā negadījumā, viņu saspieda pāra automobilis.
Visi piederīgie izrādīja cieņu un atbalstu sērojošajam atraitnim. Par spīti tam, ka vīrietis bija vienīgais traģēdijas aculiecinieks, neviens neapšaubīja viņa versiju par notikušo.
17 gadus vēlāk, kad Henthorna otrā sieva Tonija nositās, krītot no klints, neviens vairs viņa stāstiem neticēja. Vienu sievu zaudēt negadījumā ir traģiski, bet divas – pārlieku aizdomīgi.
Lasi arī: Ugunsdzēsēja tika atlaista no darba šo 4 fotogrāfiju dēļ
Abas sievietes tika nogalinātas laulību 12. gadā, atrodoties nomaļās vietās kopā ar Haroldu. Ja reiz Tonijas nāve bija negadījums, kādēļ Haroldam romantiska pārgājiena laikā līdzi bija karte, kurā ar “X” tika atzīmēta vieta, kurā sieviete gāja bojā?
Šķirsti tālāk, lai lasītu neticamā stāsta turpinājumu:
Tevi noteikti interesēs
- Pirmdienas vakarā Latvijas debesīs novērota neparasta parādība: meteorologs Toms Bricis nāk klajā ar skaidrojumu (foto, video)by Laura Blūma
- Ko sēt pašus pirmos aprīlī un maijā – agronomu padomiby Anete Vītola
- Ukrainas astrologs atklāj kāpēc nav ieteicams valkāt drēbes melnā krāsā. Viņš uzskata, ka tas var beigties sliktiby Sandra Ločmele